VÝDEJOVÉ OKÝNKO

Vážení hosté restaurace Pasta&Fidli a La Strada, vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni od středy 14.10.2020 uzavřít vnitřní prostory restaurace určené k obsluze našich vážených hostů. Současně však otevíráme výdej pokrmů takzvaně "přes okýnko" a současně s tímto i rozvoz pokrmů do vašich domovů a kanceláří.

 

Navíc na naše pokrmy z jídelního lístku „Ala carte“ je nyní sleva ve výši 20 %. Sleva se netyká zvýhodněných obědových menu.

 

Děkujeme, že jste v tom s námi, vážíme si vaší přízně.

PIZZA 2 + 1 ZDARMA

Objednejte si 2 pizzy a třetí o nás dostanete zdarma. Ochutnejte naši pravou italskou pizzu připravovanou podle tradičních receptur. Pizzu Vám rádi také zabalíme s sebou. 

ZAČNĚTE DEN SNÍDANÍ

Začněte nový den skvělou snídaní, kterou podáváme od pondělí do soboty od 7:30 do 10:30. Naplánujte si den v klidu u dobrého jídla a lahodné kávy.

 

» Snídaňový lístek

DENNÍ MENU

Od 11:00 do 15:00 si můžete vybrat až z 10 druhů denního menu. Z denní nabídky a z celotýdenní nabídky včetně pizzy za zvýhodněnou cenu.

 

» Aktuální nabídka Denního menu

TAKE AWAY

Nemáte čas navštívit naši restauraci? Zavolejte na tel. + 420 593 033 037. Rádi Vám připravíme jídlo k vyzvednutí. Vybírat můžete nejen z našeho stálého jídelního lístku, ale i denního menu.